Nov 14, 2009

Yazan Kategori Aksesuarlar, Otomobil Üreticileri | 2 Yorum

Bentley 2010 koleksiyonu

Bentley 2010 koleksiyonu

Bentley, 2010 koleksiyonunu iki gün önce görücüye çıkardı.

Siz Bentley’inizin direksiyonunda keyifle otururken, çocuğunuza sıradan bir çocuk koltuğunu reva görüyorsanız çok ayıp ediyorsunuz. Babası veya annesi Bentley kullanan bir ufaklık, en azından onlar kadar hak eder kaliteli bir çocuk koltuğunda oturmayı.

Bentley cocuk koltuguBunları düşünen Bentley, 2010 koleksiyonuna çocuk koltuğunu da dahil etmiş. Artık çocuğunuz, arabanızın koltuklarının renginde, Bentley logolu gayet şık ve rahat bir el yapımı çocuk koltuğunda oturacak. Üstelik arzu ederseniz, Bentley logosunun altına çocuğunuzun ismini de yazdırabiliyorsunuz.

Bentley 2010 kreasyonu sadece çocuklara özel bir koltukla bitmiyor.

Bentley el feneriÇakmak çıkışından doldurulabilen, kristallerle süslü safir camlı LED el feneri, Bentley 2010 koleksiyonunun bir parçası.

Bentley jantJantlarınız dönerken ortadaki Bentley logosunun dönmesinden sıkılmadınız mı? Buna çözüm arayan Bentley, 112 km/s sürate kadar dönmeyerek sabit duran Bentley logolu jant göbeklerini de 2010 koleksiyonuna dahil etmiş. Fakat sadece Arnage, Azure, Brooklands ve Continental modelleri için.

Bentley KilifGerçek bir Bentley kullanıcısı, otomobiline özen gösterir. Evinizden uzakta seyahate çıktığınızda, kapalı garaj bulamazsanız kullanabileceğiniz bu şık kılıf, Bentley Continental Supersports modeli, 51 GT serisi ve GTC serisi için üretilmiş.

Tüm Bentley koleksiyonunu Bentley Collection resmi web sitesinde görebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Yeni koleksiyon iki gün önce açıklandı ve henüz Bentley Collection sanal mağazasında bulunmuyor. Telaşa gerek yok, yakında gelecektir.

  1. necati says:

    bentley siyah jantları gri jant bayası ile boyamak istiyorum ne tür bir boya kullanmam gerekiyor.

    tşk.

  2. tester says:

    s1mone , o engine start mevzusu bentley’de değil , aston martin’de oluyordu (:

Yorumlara kapımız açık