Dec 13, 2009

Yazan Kategori Aksesuarlar | 1 Yorum

Çocuklar için Corvette C1

Çocuklar için Corvette C1

Hep büyükler mi binsin güzel arabalara? Çocukların ne eksiği varmış bizlerden? Veriyoruz akülü arabayı, dolanıp duruyorlar, yazık değil mi?

Artık çocuklar için de harika arabalar çıkıyor.

1953 – 1962 arasında üretilen Corvette C1 en sevdiğim Corvette modellerinden biriydi. Oturup düşünmüşler ve unutulmaya yüz tutan bu arabanın 1956 modelini çocuklar için canlandırmışlar. Fakat diğer akülü arabalar, oyuncaklar gibi değil.

Classic Corvette C1Çelik şasi üzerinde fiberglasla güçlendirilmiş polyester gövdesi olan Corvette C1’da hiçbir detay unutulmamış. Orijinalindeki gibi sadece sürücü tarafında dikiz aynası var, beyaz boya üzerine mavi şeritleriyle, aküden beslenen farlarıyla gayet şık.

150 kg ağırlığındaki bu sevimli oyuncak, İleri, Boş ve Geri çalışan otomatik şanzıman kullanıyor ve 6.9 HP, 107 cc benzinli motoruyla 56 km/s sürat yapabiliyor. Yani çocuğunuzu bu arabaya bindirirken mutlaka koruyucu kask da takmanız şart.

Çocuğunuzun convertible arabalara alışmasını veya gelecekte bir yarış pilotu olmasını arzuluyorsanız, 32.000 USD satış fiyatıyla Hammacher Schlemmer’dan sipariş edebilirsiniz.

  1. Gökhan says:

    Şimdi böyle bir oyuncak alsam 18 de ehliyet aldığı zaman nasıl bir oyuncak almalıyım ( FERRARİ MODENA )

Yorumlara kapımız açık