May 25, 2010

Yazan Kategori Formula 1, Genel, Motorsporları | 1 Yorum

İstanbul Park padok ziyareti

İstanbul Park padok ziyareti

Geçtiğimiz ay, Türkiye’ye gelişimden birkaç gün sonra Yalçın Pembecioğlu aradı. Otomotivle ilgili olanlar Yalçın’ı carluvr.com’dan, reklamla ilgili olanlar da bigumigu.com’dan bilirler. Carluvr.com adresindeki otomotiv blogu geçtiğimiz sene Blog Ödülleri’nde en iyi otomobil blogu seçilmişti. Eşiyle birlikte yürüttüğü bigumigu’yu da bilmeyen yoktur zaten.

Yalçın geçen sezon Bridgestone’un F1 E-xperience adlı sosyal medya kampanyasını düzenlemişti. Bridgestone, bu sezon da aynı kampanyayı düzenleyen Yalçın’a, yarışı iki misafiriyle birlikte padokta takip etme imkânı sunmuş. O da bu kontenjanı Ali Ünal ve bendenizle doldurmaya karar vermiş.

Tam hangi bileti alacağıma karar vermeye çalışırken, Yalçın’ın böylesine cömert bir teklifle araması çok hoş bir sürpriz oldu. Huzurunuzda kendisine teşekkür ederken, Pit Café’nin tüm takipçilerini Çarşamba günü Reina’daki F1 partisine, haftasonu da yarışa beklediğimi yeniden hatırlatıyorum. Formula 1 ayağımıza kadar gelmişken bu güzel fırsatları kaçırmayalım.

  1. İlk davetten beri bu haftayı bekliyordum. Tam sürpriz! :)

    Bir şey sorayım madem yeri geldi. Fotoğraf makinemi almayı planlıyordum ben. Tele de alacaktım yanıma, ama loca olduğunu bilmiyordum.

    Fotoğraf konusunda bir sıkıntı olur mu ki Yalçın?

Yorumlara kapımız açık