Pit Café

Otomotiv eksenli seyahat, sanat, iş dünyası, gündem yazıları

Hostes Branson

Lotus Racing patronu Tony Fernandes sezon başında demişti ki, “takımım sezonu Virgin’in arkasında bitirirse emekliye ayrılır ve kendimi öldürürüm.”

Virgin Racing patronu Richard Branson hemen selamını gönderdi, “emekliye ayrılmana bir şey diyemem ama ölme yazık olur, ben sana iş veririm, hostes olarak çalışırsın şirketimde.”

Tony Fernandes’in Asyalı ruhu hemen gaza geldi tabi. “Havasını alırım onun, o gelsin bana hostes olsun” diyerek fırçasını savurdu Branson’a ve iki rakip garip bir iddiaya girişmiş oldular. Kimin takımı sezon sonunda diğerinin arkasında kalırsa diğerinin havayolu şirketinde hosteslik yapacak.

Bilindiği gibi Tony Fernandes Air Asia’nın, Richard Branson ise Virgin Atlantic Airlines’ın sahibi. Virgin Airlines’ın hosteslerini Branson bizzat seçiyor, Tony Fernandes ise kişisel güzellik anlayışını şirketine pek dayatmıyor.

Sezon sonuna yaklaşırken puan tablosuna bakarsak Lotus’ta da Virgin’de de bir hareket yok. Fakat takımların durumuna bakınca Lotus’un Virgin’e fark attığını görüyoruz.

Yani sezonun gidişatına göre Fernandes’in içi rahat. Branson’ın seksi hostes kıyafetleri içinde nasıl görüneceğini düşünüyor şimdi. Hatta Richard Branson’lı Air Asia afişlerini bastırdı bile.

Kahve mi istersin çay mı, yoksa beni mi tercih edersin bebeğim?

Tony Fernandes diyor ki, “krallığın şövalyesinden hizmet almak yolcularımızı çok mutlu edecek. Ama Richard’ın yolculara ‘kahve mi, çay mı, ben mi?’ diye sormasını önlememiz lazım. Düşünmesi bile korkunç.”

Bakalım sezon seonunda seksi hostes kim olacak…

Önceki Yazı Post

Sonraki Yazı Post

Sen ne diyorsun?

© 2007 - 2018 Pit Café