Nov 1, 2010

Yazan Kategori Aksesuarlar, Genel | Yorum Yok

Bentley ve Astor & Black

Bentley ve Astor & Black

Yılbaşı yaklaşırken hediyelik peşinde koşanları ağına düşürmeye hazırlanan otomobil firmaları yeni aksesuar koleksiyonlarını yavaş yavaş açıklamaya başladılar.

Geçen haftanın Spyker saatinden sonra bu hafta da Astor & Black ve Bentley işbirliği duyuruldu.

Astor & Black, en hızlı büyüyen giyim firmalarından biri. Sıradan bir firmadan bahsetmiyoruz, Astor & Black kişiye özel takım elbiseler hazırlıyor. Benim gibi Harvey Nichols’da bile kafasına göre takım elbise bulamayan tiplerdenseniz, takım elbise için bir modacı veya iyi bir terziyle çalışmanız şart. Astor & Black de bu özel terzilerin en hızlı büyüyenlerinden biri. Spor kıyafetleri, aksesuarları veya ayakkabıları vitrinden seçiyorsunuz ama takım elbisenizi nasıl isterseniz öyle dikiyorlar.

Astor & Black’e takım elbise yaptırırken kumaşına, rengine, kesimine, tarzına, kısaca her şeyine müşteri karar veriyor. Bentley sahiplerinin ekstra avantajı, otomobillerinin rengine uygun Astor & Black takım elbiseler edinebilmeleri olacak.

Bugünden itibaren bir sıfır kilometre bir Bentley satın alanların, aracın ve döşemelerin rengine göre bir Astor & Black takım elbise, gömlek ve ipek kravat hediyesi olacak. Hediye planı ilk etapta Mulsanne modeli için yapılmış ama daha sonra bütün Bentley modelleri bu plana dahil edilmiş.

Astor & Black CEO’su David Schottenstein, “Bentley her şeyden önce ‘lüks’ sözcüğüyle tanımlanabilir, ” diyor ve ekliyor: “Yaptığımız anlaşma sonunda tüm yeni Bentley kullanıcılarının kumaşlarımızı dokunarak, hissederek seçmelerini sağlayacağız. Takım elbiseyi, gömleği ve ipek kravatı otomobillerinin tarz ve rengine göre seçebilecekler. Böyle bir anlaşmanın parçası olduğumuz için çok mutluyuz.”

Bentley Pazarlama Müdürü Joe Ashworth de bu anlaşmanın iki marka için de bir win-win durumu olduğunu söylüyor.

Anlaşmanın ABD ve Kanada için geçerli olduğu bildirilmiş. Doğuş Grubu bir çalışma yaparsa Türkiye de dahil edilebilir belki, neden olmasın…

Yorumlara kapımız açık