Nov 3, 2010

Yazan Kategori Aksesuarlar, Genel, Spor Otomobiller | Yorum Yok

Pardon saatiniz var mı?

Pardon saatiniz var mı?

Her yeni yıl yeni aksesuarlarla, şık ürünlerle geliyor. Bu yılın aksesuarları da tıkır tıkır düşmeye başladılar. Geçen hafta Spyker saat açıklandı, birkaç gün önce Bentley ve Astor & Black ortaklığı duyuruldu. Bugün de Jaeger-LeCoultre AMVOX2 DB9 Transponder ortaya çıktı.

Spyker, saat çalışmasını 25 yıllık lüks saat ustası Thierry Chaunu tarafından kurulan Expression D’Artistes International ortaklığında hazırladı. Limited Edition Spyker Timepieces Collection adını verdikleri koleksiyona dahil edilen Limited Edition Spyker Watch (isim seçimi berbat) iki farklı modelde, 250 adet ve 1.000 adet olarak üretilecek.

250 adet üretilecek olan model 18 ayar beyaz ve kırmızı altınla hazırlanırken, 1.000 adet üretilecek olan model mat siyah titanyum ve parlak çelikle hazırlanıyor.

İki modelde de Spyker tasarımlarından ilham alınmış. Yandaki ayar düğmeleri Spyker egzozlarından, iç göstergeler Spyker gösterge panellerinden esinlenilerek tasarlanmış. İçindeki ve bileziğindeki Spyker logoları dışında, saatlerde ekstradan hiçbir özellik yok. Spyker kullanıcıları için özel olarak üretilmeleri, mücevher kaplamaları ve limitli üretim olmaları sayesinde fiyatları 9.750 dolar ile 30.500 dolar arasında değişiyor.

Limited Edition Spyker Timepiece Collection – Spyker Watch (Çelik)

Limited Edition Spyker Timepiece Collection – Spyker Watch (Altın)

Aston Martin ve Jaeger-LeCoultre ortaklığının son ürünü olan AMVOX2 DB9 Transponder ise diğer kardeşleri AMVOX2 DBS Transponder ve AMVOX2 Rapide Transponder gibi şık bir ekstrayla dikkat çekiyor.

Jaeger-LeCoultre, AMVOX2 Transponder serilerini ilgili Aston Martin modelinin kapılarını açacak şekilde hazırlıyor. Dokunmatik safir kristal saatin sol tarafı kapıları açıyor, sağ tarafı kilitliyor. İkisine aynı anda dokunduğunuzda kapılar yine kilitli kalıyor ama farları yakıp söndürerek kalabalık gece çıkışlarında aracı bulmaya yardımcı oluyor.

Daha önce Aston Martin DBS ve Aston Martin Rapide için üretilen AMVOX2, bu yıl DB9 için yenilenmiş. Teknik özellikler aynı, tasarım da diğerlerinin hemen hemen aynısı. El işlemesi Aston Martin ve DB9 logoları, titanyum gövdesi ve şık tasarımıyla AMVOX2 DB9 Transponder sadece bir saat değil, 25.000 dolarlık bir lüks anahtar.

Bir otomobilden çok daha fazlasını temsil eden bir sanat eserine sahipseniz, kendinizi de aracınıza uydurmak ve böylesi ürünlerle, bünyeyi ona yakışacak şekilde modifiye etmelisiniz. İçindeyken o sizi taşıyacak, dışındayken siz onu taşıyabilmelisiniz.

Firma vardır promosyonculara plastik kalemler yaptırıp bedava dağıtır, firma vardır en lüks saat üreticilerine saat yaptırıp 25.000 dolara satar.

Kalite önemli. Kalite elzem. Kalite, olması gereken.

Jaeger-LeCoultre AMVOX2 DB9 Transponder

Yorumlara kapımız açık