Pit Café

Otomotiv eksenli seyahat, sanat, iş dünyası, gündem yazıları

2 yıl biterken

2 yıl, 225 yazı, 1.336 yorum. Ortalamaya bakarsak aylık 9.3 yazı, yazı başına ortalama 5.9 yorum var. Bu yıl sadece 49 yazı yazmışım ama geçen yıldan kalan 176 yazı sağolsun, zengin gösteriyor mevcudu. Pit Café açıldığından beri olan biten budur. Rakamlar hayatın temelini oluştursa da cümleler olmadan yeterince vurgulamıyor olan biteni.

Bugün nerede olacağımı iki sene önce söyleseler pek inanmazdım sanırım. Çalıştığım sektörden yavaş yavaş kopup kozmetik ve ilaç sektörüne kayacağımı, Türkiye’de yeni bir marka kurmanın peşine düşeceğimi, kardeşimin evleneceğini, Pit Café’nin ikinci yılını Antalya’da karşılayacağımı söyleseydi biri, dalga geçtiğini düşünürdüm.

Ama o kadar yavaş gerçekleşti ki hayatımdaki değişiklikler, hiç şaşırmadan, sanki kendim planlamışım gibi hissetmeye başladım.

Geçen yıl katıldığım en etkileyici davet Bridgestone’nun F1 İstanbul GP davetiydi, bu yılın en güzeliyse Audi’nin doğum günümde R8 test sürüşü için İstanbul Park’a davet etmesi oldu. İstanbul Park yaşamımızın merkezinden pek ayrılmıyor nedense, umalım ki bundan sonra da ayrılmasın.

Neyse, hiç olmazsa bugün fazla uzatmayayım. Pit Café bugün 2 yaşını dolduruyor. Bu süreçte Pit Café aracılığıyla tanıştığım arkadaşlara, edindiğim dostlara, uzun uzun yazıları sıkılmadan okuyan takipçilere en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Bakalım 3. yılı görebilecek miyiz, görürsek hayatımızda neler değişmiş olacak…

Teşekkürler.

Önceki Yazı Post

Sonraki Yazı Post

6 Yorum

 1. Sinan Kolat 3 Ekim 2011

  Ellerine, klavyene, beline sağlık Akay. Bu bloglar sayesinde tanışmış olmak, hatta bir blog ekürisi sağlamış olmak, bahsi geçen A8 olayında beraber olmak bile gayet enteresan.

  Basamakları hızla çık ama çok hızlı da olma, o yüzden bu blogun 5. yılında Aston Martinli biri olarak yazılarını devam ettirmeni diliyorum.

  S

 2. Yılmaz 9 Ekim 2011

  3 ve nice 3 yıllar seni bekliyor…
  Olası bir Aston test sürüşü bir kademe daha ilerlediğini gösterecek..
  Başarılar dilerim….

 3. Akay 10 Ekim 2011 — Post Author

  Teşekkürler.

  Üçüncü yılda Aston Martin test sürüşü, beşinci yılda da bir Aston Martin ruhsatı elde edebilirsem, sizin yorumları çerçeveleyip salonun duvarına asarım gençler :)

  Gelecek yılları da birlikte geçirmek dileğiyle, merdivenleri adım adım çıkmaya devam.

 4. Abdullah 11 Ekim 2011

  Bu blog sayesinde bir abi, bir dost edinmiş oldum. Sayende kafamdaki blog projesini ufak adımlarla olsa hayata geçirmeye başladım. Umarım hayatın boyunca yeni başarılara imza atar, istediğin şeylere sahip olur ve olduğun gibi kalırsın. Ben yine Takipçin olmaya devam edicem.

  Ömrünün geri kalan kısmında bir Aston Martin DBS (Volante tercihimdir :)) sahibi olarak devam etmen dileğiyle… Pit Cafe’nin 2. yılı kutlu olsun…

 5. Akay 12 Ekim 2011 — Post Author

  Teşekkürler Abdullah. Allah dualarını kabul etsin :)

  Volante ile tente yüzünden anlaşamıyoruz. Bırak üstü kapalı kalsın ;)

 6. Hüsnü Ege Altun 22 Kasım 2011

  evet ama Nokia 3310’dan yazılarını yazdığı için ortalama 2 ayda bir yazı yazıyor.

Sen ne diyorsun?

© 2007 - 2020 Pit Café