Pit Café

Otomotiv eksenli seyahat, sanat, iş dünyası, gündem yazıları

Pit Café 3 yaşında!

Pit Café 29 Eylül’de 3 yaşını doldurdu. Her ne kadar “blogu boşlamayayım, arada bir de olsa girip bir şeyler yazayım,” desem de doğum gününün geçtiğini bile fark edememişim. Sevgili hanımlar, lütfen hayatınızdaki erkeklere “özel günlerimizi hatırlamıyosun” diye çemkirmeyin, gördüğünüz gibi biz kendi özel günlerimizi bile hatırlayamıyoruz bazen.

Aradan geçen üç yılda Pit Café’de 261 yazı yazmış, 1.832 yorum onaylamışım. Ortalama git gide düşüyor. Aylık yazı ortalaması 7,25’e düşerken, yazı başına yorum ortalaması 7’ye çıkmış. Okurlar benden çok çalışmış, teşekkürler hepinize.

Peki, üçüncü yılında neler oldu Pit Café’de? Pek öyle etkileyici şeyler olmadı aslında. Üçüncü yılın başlarında Blog Ödülleri’ne katılarak bir kez daha ikinci oldu Pit Café.

Sonra, birkaç ay önce yat ve tekne blogum olan Efendi Kaptan’ı farklı bir projede kullanmak amacıyla durdurdum, bu da Pit Café’deki içeriğin biraz değişmesine neden oldu. Artık sadece otomobil değil, yat yazılarına da denk gelebilirsiniz burada.

Bu sene çeşitli davetler, Audi Q3 ile güzel bir test sürüşü, minik ve şık hediyeler dışında kayda değer pek fazla olay yok. Bugünlerde yağmur gibi yağan Autoshow İstanbul davetlerini de unutmamak lazım.

Bir de Pit Café’nin bir süredir Facebook sayfası var. Pek sık güncelleyemesem de fırsat buldukça çeşitli fotoğraflar falan paylaşıyorum orada, fena olmadı bence. Bu kadar iş yoğunluğunun arasında tek başına bu kadar oluyor valla.

Bu üç yılın sonunda siteyi takip etmeye devam eden, destek veren, uzun uzun yazıları sıkılmadan okuyan tüm takipçilere en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Önceki Yazı Post

Sonraki Yazı Post

12 Yorum

 1. Sinan Kolat 18 Ekim 2012

  Hacı doğumgünü kutlu olsun, iki aya da benimki geliyor, bir parti verelim :)

 2. Rubber Duck 18 Ekim 2012 — Post Author

  Verelim! Valla yapalım ufaktan bi organizasyon :)

 3. Hüsnü Ege Altun 18 Ekim 2012

  İyiki doğdun pit cafe. bu sene de senle beraberim!

 4. Abdullah 23 Ekim 2012

  Vay be ! Pit Cafe 3’üne basmış. Kaleminin, kelamının devamı ile nice senelere Akay Abi. Bu arada delininkuyusu’nu da gömmüşüz herhalde ?

  Dipnot: PitCafe’ye girdiğimde antivirüs programları alarm vermeye başlıyor. Siteye trojan mı attınız Akay Bey ? :)

 5. Rubber Duck 23 Ekim 2012 — Post Author

  Teşekkürler gençler! :)

  Abdullah, Delinin Kuyusu şimdilik kapalı, yakında yenileyip açacağız. 2007’den beri aynı tema, bir elden geçmesi lazımdı.

  Emin misin? Şu anda oluyor mu? Ne trojanı atayım canım, her zamanki gibi site. Yine de bir kontrol edeyim.

 6. Abdullah 23 Ekim 2012

  İyi olmuş delininkuyusu için. Yaklaşık 2 senedir niyetlenmiştin yeni tema için, kısmet bu zamanaymış :)

  Evet hala olmakta. 3 tane Antivirüs programının 3’ü de alarm veriyor(Bitdefender, Norton, Avira) ve site cookilerini karantinaya taşıyor. Javascript dosyalarından “JS/iFrame.RY” dosyasında virüs varmış. Site 3’üne hasta başladı :)

 7. Rubber Duck 24 Ekim 2012 — Post Author

  Tamamdır, düzeltirim onu bugün. Sağol ;)

 8. İsmail TERZİ 29 Ekim 2012

  Uzun uzun ömürler dilerim Pit Cafe’ye :) Benimki de yarın bir yaşına basıyor abisi :))

 9. Rubber Duck 30 Ekim 2012 — Post Author

  Sonbahar, otomobil blogu açmak için bereketli bir dönem demek ki :) Zaman hızlı geçiyor, seninkine de uzun ömürler dilerim :)

 10. napalmhonour 29 Ocak 2013

  Bu siteye hiç yeni yazı gelmiyor! Yoksa duraksama zamanları mı?

 11. Rubber Duck 30 Ocak 2013 — Post Author

  İşlerin yoğunluğu Pit Café’yi ikinci plana attı. Yazacak çok şey var ama vakit yok maalesef. Yakında başım biraz rahatlayınca coşarız yeniden.

 12. Shuttle Transfer 30 Ocak 2013

  Blog’unuzu çok yakından takip ediyorum ve oldukça başarılı buluyorum. Mümkün olduğu sürece yazılarınızı okumaya çalışıyorum. Sizleri tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

Sen ne diyorsun?

© 2007 - 2020 Pit Café