Pit Café

Otomotiv eksenli seyahat, sanat, iş dünyası, gündem yazıları

Yeniden başlamak

Türkiye’nin ilk otomobil bloğu Pit Café’ye hoş geldiniz.

Evet, bundan yıllar önce motorsporları ve lüks otomobil bloğu olarak açmıştım Pit Café’yi. Uzun süre o şekilde gitti. İki kez ödül alarak sevindirmesinin yanı sıra, bazı sansasyonel yazılar nedeniyle başımın ağrımasına da sebep oldu.

Öyle veya böyle derken zaman içinde yaşamımdaki dalgalanmalar, değişen önceliklerim ve daha birçok nedenle yazmaya fırsat bulamadım, o da uslu uslu bir köşede bekledi.

Bu süreçte olumlu ve olumsuz birçok değişiklikler oldu yaşamımda. Dünyaya bakışım, fikirlerim, planlarım, tutkularım ve önceliklerim değişti, gelişti. İnsan geliştirmeli kendini, fikren yerinde sayan bir insan büyük zarardadır.

Her şeye rağmen içimdeki yazma tutkusu da, sürüş tutkusu da değişmedi. Ben de hiç unutamadığım sevgili sitemi yeniden yayına açmaya karar verdim.

Pit Café artık sadece bir otomobil bloğu değil. Lüks otomobil bloğu hiç değil. Pit Café artık iş dünyasından sanata, seyahatten siyasete farklı yazılar içeren fakat merkezinde sürüş keyfi ve otomotiv olan bir blog.

Siteyi yeniden yayına açmadan önce epey temizlik yaptım. Kendimce önemini yitirdiğine inandığım test sürüşleri de dahil olmak üzere yüzlerce yazıyı sildim. O nedenle eski takipçilerden gelen olursa biraz şaşırabilirler, kusura bakmasınlar.

Özetle, artık biraz daha şahsi oynuyorum.

Yeniden hoş geldiniz.

Önceki Yazı Post

Sonraki Yazı Post

5 Yorum

 1. Otometre.com 9 Ağustos 2018

  Hoşgeldiniz..
  Tekrar Pitcafe’ye dönmenize sevindim..

 2. a.k. 9 Ağustos 2018

  hosgeldin yeniden. bu arada, aston martin yazilarina ne oldu???

 3. Rubber Duck 22 Ağustos 2018 — Post Author

  @otometre

  Hoş bulduk. Eskisinden biraz farklı olacak artık.

  @A.K.
  Hoş bulduk. Sadece Aston Martin yazılarının büyük kısmı duruyor. Güncel konularla alakalı yazıları sildim. Yeni temada etiket olayı olmadığından arama yapmak zorlaştı sanırım biraz.

 4. Alperen 28 Ağustos 2018

  Rubberduck=AkayPerker=BambumFaruk ?

 5. Rubber Duck 28 Ağustos 2018 — Post Author

  @Alperen
  Öyle. Mahlastan vazgeçtim.

Sen ne diyorsun?

© 2007 - 2020 Pit Café